Paravan Blog (Site) Hizmeti

Paravan blog (Site)  Ana siteyi Google otoritesinde güçlendirmek için yapılan alt blog ağladır. Geçmişten günümüze kullanılan en etkili SEO Yöntemlerinden biridir, Doğru kullanıldığında web siteleri sıralamalarda ciddi yükseliş sağlarken Ana site için oldukça iyi bir backlink kaynağıdır.


Paravan blog (site) Uzun vadede sıralama almak isteyen ve Doğru uygulamayı bilen kişiler için SEO açısından biçilmiş kaftandır. Ücretli ve ücretsiz link ağlarını bu yapılar ile kurulabilir. Türkiye’nin En dinamik Kurumsal SEO Ajansı SEOiste.com olarak sizlere sıralamalarda artış sağlayabilecek paravan blog ağı veya Tekli Paravan site yapım hizmeti sunmaktayız.

SEOiste ile Paravan blog siteler Harika

Paravan site Nedir? Zararlı mı?

Paravan site: Ana sitenin otoritesini güçlendirmek için açılmış, Ana site ile benzer niteliklere sahip sitelerdir.
Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki paravan siteler Yasaldır ve sadece arama motorları ile ilgili bir şeydir. T.C. yasalarına göre herhangi bir zararı yoktur. Lakin bir çok SEO uzmanı bilir ki paravan siteler doğru kullanılmadığı ve yanlış hazırlandığı zaman faydadan daha çok zarar verebilir. Arama motoru yapılan paravan siteyi yakalarsa siteye ceza verebilir.

Paravan site çok titizlikle hazırlanmalı ve Tüm kurallara uyulmalıdır. Sanki paravan site gibi değil de bağımsız bir site gibi özenilmeli ki çok daha fayda sağlansın. Gerekli ayarlamaları yapılmayan, atıl bir paravan site uzun vadede kardan çok zarar verebilir, Kesinlikle bu konuda tecrübe sahibi olunması gerekmektedir.

Paravan site hizmeti

Paravan Siteleriniz için neler yaparız?

Paravan bloglar (PBN) Sizin için hazırlanmış, her biri birbirinden farklı ve benzersiz olacak şekilde oluşturulmaktadır. Bağımsız kendine has, meşru bir site izlenimi verilmektedir. Öncelikli amacımız arama motorunun sizin için özel olarak hazırladığımız bu paravan sitelerin tamamen bağımsız ve kendine müstakil olmasını sağlamaktır. Paravan bloglar (PBN) Sizin için hazırlanmış, her biri birbirinden farklı ve benzersiz olacak şekilde oluşturulmaktadır. Bağımsız kendine has, meşru bir site izlenimi verilmektedir. Her siteyi gerçek güvenilir bir web sitesi olarak göstermeye odaklanıyoruz, Ayrıca kendi ağımızda geri bağlantılar oluşturmuyoruz! Web sitelerinin ve blogların hiçbiri birbirine bağlı değil. Her web sitesi farklı eklentiler, benzersiz logo, kenar çubukları, iletişim formları, temalar, sosyal profiller, widget'lar, resimler, hosting hesapları, ip adresleri ve diğer birçok özelleştirmenin bir karışımını kullanır. Yani kısacası olabildiğince benzersiz görünmektedir.

Benzersiz içerikler

Benzersiz içerikler, Kaliteli temalar ve çeşitli eklentiler kullanılır. En ince ayrıntısına kadar düşünülür, tüm ayar ve optimizasyonlar buna göre yapılır.

Social Media Marketing

Hazırlamış olduğumuz Tüm sitelerin Sosyal medya hesaplarını açıyor ve içerikleri otomatik olarak bu hesaplarda paylaşılmasını sağlıyoruz.

Eğitim Dökümanı

Paravan siteleri nasıl kullanacağınız yönünde size harika bilgiler ve yöntemler içeren bir doküman vereceğiz. Sitelerinizi bu yöntemlere göre yönetirseniz hiçbir zaman yakalanmayacaksınız. Tek yapmanız gereken ara sıra siteye içerik güncellemek ve varsa yeni algoritma düzenlemeleri onlara göre ayarlamak.

Backlink çalışması

Hizmet verdiğimiz Tüm sitelere, Destek ve otorite artırması açısından Zamana yayılmış backlink desteği verilmektedir. Bu durum isteğinize göre iptal edilebilir veya genişletilebilir. Geniş bir zamana yayılan bu hizmet sayesinde aldığınız linkler daha da faydalı olacaktır.

Sizin için biz yaparız

Linkleme konusunda uzman değilseniz dilerseniz sizin yerinize minimum 180 gün sonra en güçlü 5 sayfanız seçilerek yeniden düzenlenerek sitenize bağlantı verilir. Daha fazla güçlü sayfalar varsa ek ücret karşılığında bu sayfalar da yeniden düzenlenebilir.

Her şeyi ile Hazır

PBN Yapılandırılmasında sizin yapmanız gereken tek şey siteyi güncel tutmak ve katma değeri yüksek olarak bağlantıları vermektir.

Bronz

450TL

1 adet Paravan blog veya site

Gümüş

600TL

1 Adet paravan blog veya site

Altın

1000TL

1 adet paravan blog veya site

Paravan Blog Kurulumu için bunları bilmelisiniz

SEO (arama motoru optimizasyonu ) için şuana kadar dünyanın herhangi bir yerinde okul ya da resmi hizmet veren kurum açılmadı. İnsanlar tamamen kendi tecrübeleri ve arama motorlarının sunmuş oldukları ipuçları doğrultusunda ayarlamaları yapmaktadır. Paravan bloglar da birçok kişinin doğru uyguladığında başarı elde ettiği yegâne yöntemlerden biridir. Aldatıcı bir yöntem olduğu için Siyah şapka SEO Yöntemleri arasında görülmektedir. Rakiplerden sıyrılıp üst sıralara çıkmak isteyen birçok firma ve SEO Hizmeti veren firma bu yöntemi çok fazla kullanmaktadır. Siyah şapka yöntem olması, doğru kullanılmaması ve bu yöntemin daha fazla deşifre olmaması için karalanabilir fakat hala çok iyi iş yapmaktadır.


Her siyah şapka yöntem gibi bu yöntemde fark edilmesi veya şikâyet edilmesi doğrultusunda ceza olasılığı olan yöntemler içindedir. Fakat vermiş olduğumuz hizmette hiçbir ayak izi bırakmayacak şekilde tamamen manuel olarak sitelerinizi tasarlamaktayız. Arama motorlarına ait tarayıcılar kullanmıyoruz, tamamen birbirinden farklı ikon, logo ve eklentiler hatta bazen farklı yazılım türleri ile yapıyoruz. Mümkün olan et şeffaf şekilde hazırlıyoruz ve nasıl kullanacağınız yönünde size ayrıntılı rapor gönderiyoruz, Böylece sizin de başka hiç kimse olmayan rakiplerinizi kıskandıracak seviyede kaliteli bir paravan siteniz olmuş oluyor.


Bu konuda şüpheleriniz varsa veya daha fazla soru sormak istiyorsanız, iletişim bölümümüzü kullanarak veya whatsapp iletişim hattımızdan anlık cevaplar alarak kafanızdaki soruların giderilmesi yönünde en şeffaf şekilde açıklamaktan gurur duyarız.


Yukarıda yazılı Fiyatlara +18 KDV Eklenerek hizmet verilmektedir.
Siteler iki aşamalı olarak hazırlanmaktadır 1. Aşamad domain, Anahtar kelime analizi ve İçerik hazırlanması. (30 gün) 2. Aşama sitenin hazırlanması ve ayarlarının yapılması (30 gün) 3. Aşama Zamanlanması ve dış backlink çalışmalarının yapılması (120 Gün) En kaliteli Sonuç alınması için bu süreç zorunluluk arz edilmektedir, talep eden müşterilerimiz için bu süreç uzatılır lakin kısaltılamaz.

PBN Hala işe yarıyor mu?

Paravan blog kurulumu hala işe yaramaktadır. İşe yaramıyor olmuş olsaydı arama motoru yakalandığında cezai yaptırım uyulamazdı.

PBN'ler Ayrı Web sunucularda

Tüm hostingler birbirinden bağımsız farklı hosting firmalarından satın alınmaktadır. Kullanılan tüm hosting firmaları Türkiye ve Dünyada bilinen ve güvenli sitelerdir.

PBN İçin yapılan Bağlantı raporu sunmuyoruz?

Hizmet verdiğimiz siteler ve daha etkili olması için PBN Siteleri güçlendirdiğimiz bağlantıların raporunu sunmuyoruz. Paravan bloglara özel link yapısı oluşturduğumuz için ve müşterilerimiz zarar görmemesi adına bu şekilde tercih ediyoruz.

loading...