SEOiste Hakkında

Hayalleriniz bir tık uzakta

Neden bizi seçmelisiniz?

SEOiste Dijital performans Ajansı

SEOiste her sokağında tarih kokan, Adına şiirler, kitaplar yazılan İstanbul’da her zaman genç ve dinamik ruhunu kaybetmeyen kişiler tarafından kurulmuştur. Genç ve yaratıcı internet pazarlama ajansı olarak işimize sıkı sıkıya bağlı olarak daima müşterilerimizin yanında olacağız. Elimizde sihirli değneğimiz yok dokunduğumuzda dünyalar değişmiyor, ya da gözlerimizden lazer çıkarıp dünyayı kurtarmıyoruz. Sitenizi çizgi romanda ki gibi sihirli kelimeyi söyleyip, Dünyanın en iyisi, en mükemmeli diyerek boş vaatler ile umutlandırmıyoruz. Tek yaptığımız, Web sitelerinizi daha iyi arama sonuçlarında çıkarmak için oluşturup, arama motoru dostu önemler alıp müşterilerimizin yüzünü güldürmek.

İnternet çok büyük, sadece Türkiye’de 40 milyon civarı web sitesi hazırlandı ve Bunun 10 milyondan daha fazlası hala aktif! Her ne kadar İnternet siteleri ile bu kadar haşır neşir olsak da birçok kişi için web siteleri ve arama motorları hala karmaşık. İnternet siteleri ise balta girmemiş ormanlarda keşfedilmeyi bekleyen faydalı bir iksir olarak bekliyor. SEOiste.com’un amacı bu web sitelerini alıp gök yüzündeki en parlak yıldız gibi en iyi konumlara getirmeye çalışmak. Arama motorlarında birilerinin sizi bulmasını istiyorsanız, sitelerinizi arama motorları için optimize etmeniz şart. Şu an internet kullanıcıları yaptıkları aramaların büyük bir çoğunluğunu ilk üç sıra, %98’i ise ilk sayfada almak istedikleri alıp gitmek istiyor. Daha aşağıda olan kişilerin bulunma şansı oldukça azdır.

SEOiste ile çok kolay

Seo ve Dijital destek ajansımızda sadece bir ekip değiliz, bir aileyiz. SEO uzmanından muhasebe departmanına kadar pozitif bir ilişki sürdürüyoruz. Birbirine güvenen ve böylece imkansızı mümkün kılan harika bir ekibiz.

SEOiste ile hedefe tam isabet1

arama motoru optimizasyonunda öngörülebilir bir başarı için, size bilgi birikimimizi ve farklı boyutlarda ve sektörlerde çok sayıda projeden elde edilen deneyimin en iyi kısmını sağlıyoruz.

SEOiste ile Bugün ilk adımı atın!

SEOiste Amacı

Henüz Dünyada Arama motoru konusunda resmi bir okul açılmadı, Denenmiş yöntemler ile Maksimum müşteri memnuniyeti ile Müşterileri zirvelere doğru emin adımlar ile ilerletmek.
SEOiste olarak Tutkumuz, web sitelerini, özellikle de arama motoru optimizasyonunu iyileştirmektir. Bu "ortak payda" bizi ekip olarak bir araya getiriyor ve uzman bilgisi, deneyimi ve sağlam çalışma yöntemleriyle SEO ajansı olarak hizmet veriyoruz. Birlikte müşterilerimizin web sitelerini görünür ve başarılı hale getiriyoruz.

Misyon

Doğru, şeffaf ve Tüm olabilecekleri müşteriye samimi bir dil ile anlatım, elinden geldiğince müşterilere katma değerli işler çıkarmak.

Vizyon

Türkiye'nin En başarılı SEO ve Dijital destek ajansı olarak müşterilerine %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermek.

SEOiste EKİBİ

Alanında Uzman Ekibimiz

kenan kahya

Kenan KAHYA

SEO Uzmanı

Yeni projeler için ilk irtibat noktanızdır. Tutku ve bağlılıkla, SEOiste müşterileri için sayfa içinde ve sayfa dışında çok sayıda SEO stratejileri uygulamaktadır.

Dijital pazarlama uzmanı ibrahim durdağ
İbrahim Durmaz
Dijital pazarlama uzmanı

SEOiste'de tavsiye ve yaratıcılığın kalitesinin müşterilere ilham veren ölçülebilir SEO sonuçlarına yol açmasını sağlar.

Zeynep Aydoğan

İçerik uzmanı

Sadece hedef kitlelerini değil, arama motorlarını da mutlu eden blog yazıları , SEO makaleleri , tavsiye metinleri veya haber bültenleri şeklinde müşterilerimizin web siteleri için alakalı ve değerli içerikler oluşturur

loading...